Udělejte si radost kalendářem ILCO

Udělejte si radost kalendářem Českého ILCO na rok 2022 a pomozte tak stomikům překonat nelehké začátky života s vývodem. Právě jsme zahájili charitativní sbírku, v jejímž rámci si můžete předobjednat kalendář “Ano, my můžeme!”.

Těšit se můžete na 14 příběhů stomiků, kteří život s vývodem zvládli přesně v duchu hesla “Ano, my můžeme!”. Každý den tak můžete sami sobě i svému okolí připomínat, že život vytvořením vývodu nekončí a není třeba se vzdávat životních radostí.

kalendar clanek

Minimální příspěvek do sbírky, na jehož základě obdržíte nástěnný měsíční kalendář ILCO 2022 ve formátu A3, je 350 Kč/ks. Výrobní náklady na 1ks kalendáře činí 250 Kč. Na činnost Českého ILCO přispějete částkou 100 Kč. Pokud chcete činnost Českého ILCO podpořit více, může poslat vyšší částku. Pak bude Váš příspěvek na činnost ILCO vyšší. Na co vaše příspěvky použijeme, se dočtete na stránce Podpořte nás.

Máte kamaráda nebo blízkého člověka, který je stomikem? Dejte mu svou podporu na vědomí a pověste si náš kalendář na zeď.

Zakoupením kalendáře přispíváte do veřejné sbírky Českého ILCO, z.s., na transparentní sbírkový účet č.: 1310544390/5500. Sbírka je povolena Magistrátem hlavního města Prahy pod čj. MHMP 483409/2020 (osvědčení o povolení sbírky ZDE). Veškerý výtěžek z této sbírky bude použit v souladu s výše uvedeným Osvědčením. Modelky a modelové dostanou 1ks kalendáře jako poděkování.

Děkujeme za pomoc!

Díky vaší pomoci můžeme pomáhat stomikům k návratu do plnohodnotného života.