Ať už je konec roku.

PARADOX JMÉNEM “JÁ PŘECE NEPIJU, TAK PROČ JSEM SAKRA ŠPATNÁ NA JÁTRA?”

Ve středu jsem byla jako obvykle na kontrole u gastroenterologa. Střeva mám v pořádku, stomie, díky bohu, taky funguje, ale abych to nebyla já, vyskytl se problém! “Já si říkala, že se ten rok 2017 ještě nějak grandiózně posere. No, a je to tady!” Problém je v játrech.

Haha, jaký paradox! Nekouřím, nepiju, nefetuju, a přesto mi hrozí nemoc alkoholiků nebo chronická žloutenka. Já jsem musela být v minulém životě fakt sériový vrah, jinak to nevidím! Ale, co. Přece se z toho nepoto…no, však víte co.

JDU NA MAGNETICKOU REZONANCI…

Mimo odběrů a kontroly, mě čeká pro změnu magnetická rezonance. Musí to být fakt vážné, když se doktorka rozhodla k takovému kroku. No, řekněme si po pravdě, moje poslední jaterní testy nejsou zrovna ukázkového rázu (některé hodnoty jsou i 5x vyšší, než je uklidňující hodnota).

Ten den, kdy jsem jela k doktorce, jsem byla ještě v práci, kde mě někdo neskutečně vytočil, jela jsem k ní nasraná, a ještě se zpožděním 30 minut. Po návratu do práce, mě nasranost přešla, a vyměnila jí čistá zoufalost, a neměla jsem chuť řešit malichernosti, kvůli kterým jsem to ráno byla nasraná.

JEDEME DO DUBAJE!

Naštěstí, ještě před všemi vyšetřeními, jedu okusit se stomií Dubaj. Jak se asi nám asi bude líbit v A380? Nevíte, zda tam mají vyhovující a dostatečně velký WC? 😀 A jaký je jídlo?

Pak dám report, slibuju! 😀 Aneb JAK SE LÉTÁ S A380, KDYŽ JSTE STOMIK.” nebo něco podobného. 😀

Berte život s humorem, jedině tak přežijete dnešní zkažený svět.